| yükseklik | Standart |
|---|---|
| Ağırlık | 0.8KG |
| Türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | Forklift Tipi İçin |
| Malzeme | Filtre kağıdı/paslanmaz çelik iç ağ |
| Ağırlık | 0.8KG |
|---|---|
| türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Malzeme | cam elyafı |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Malzeme | cam elyafı |
|---|---|
| İsim | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Tip | yüksek Mikron |
| Yeterlik | Yüksek |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Çevrimiçi destek |
| Boyut(l*w*h) | 463*172mm |
|---|---|
| Ağırlık | 2kg |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Boyut(l*w*h) | 153*47mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.8KG |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Boyut(l*w*h) | OEM |
|---|---|
| Ağırlık | 1 KG |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Boyut(l*w*h) | OEM |
|---|---|
| Ağırlık | 1 KG |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Malzeme | cam elyafı |
|---|---|
| İsim | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Durum | Yeni |
| Sertifika | ISO9001 |
| Paketleme | Doğal |
| Malzeme | FİBER CAM |
|---|---|
| İsim | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| Satış sonrası servis sağlandı | Çevrimiçi destek |
| Durum | Yeni |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ağırlık | 1.2KG |
| Malzeme | cam elyafı |
| İsim | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Renk | stander |