| Ύψος | Πρότυπα |
|---|---|
| Βάρος | 3kg |
| Τύπος | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Υλικό | Ίνα υάλου |
| Βάρος | 00,8 κιλά |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| υλικό | γυάλινες ίνες/ατσάλι ατσάλινο |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διάταξη μικρών | 10 μ |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Υλικό | γυάλινες ίνες/ατσάλι ατσάλινο |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Υλικό | γυαλί ινών |
| Όνομα | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εξουσιοδότηση | 3 ΜΗΝΕΣ |
| Μέσο υλικό | γυαλί ινών |
| Διάσταση | 155*86 χλστ |
|---|---|
| Βάρος | 0.5kg |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
| τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Διάσταση | 239*101mm |
|---|---|
| Βάρος | 1.5KG |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Διάσταση (l*w*h) | Πρότυπα |
|---|---|
| Βάρος | 15KG |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Διάσταση (l*w*h) | 153*47 χλστ |
|---|---|
| Βάρος | 0.8kg |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Διάσταση (L*W*H) | 72*352mm |
|---|---|
| Βάρος | 1.4Kg |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Ύψος | 203 χιλ. |
|---|---|
| Βάρος | 0.8kg |
| Δομή | Φίλτρο κασετών |
| Τύπος | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |