| Hoogte | Standaard |
|---|---|
| Gewicht | 0.8kg |
| Type | hydraulische filterelement |
| Toepassing | Voor vorkheftrucktype |
| Materiaal | Filterpapier/roestvrijstalen binnengaas |
| Gewicht | 00,8 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| materiaal | Glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| materiaal | fiberglazen |
|---|---|
| Naam | Hydraulische filterelement |
| Type | hoog Micron |
| EFFICIENCY | Hoog |
| Verleende naverkoop de dienst | onlineondersteuning |
| Afmeting (L*W*H) | 463*172mm |
|---|---|
| Gewicht | 2kg |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Afmeting (l*w*h) | 153*47mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.8kg |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Afmeting (l*w*h) | OEM |
|---|---|
| Gewicht | 1kg |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Afmeting (l*w*h) | OEM |
|---|---|
| Gewicht | 1KG |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Materiaal | glasvezel |
|---|---|
| Naam | Hydraulische filterelement |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Verpakking | Neutraal |
| Materiaal | fiberglas |
|---|---|
| Naam | hydraulische filterelement |
| Certificering | ISO9001 |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Gewicht | 1.2kg |
| Materiaal | Glasvezel |
| Naam | hydraulische filterelement |
| Kleur | stander |