| wysokość | Standard |
|---|---|
| Waga | 0,8 kg |
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Dla typu wózka widłowego |
| Materiał | Papier filtracyjny/wewnętrzna siatka ze stali nierdzewnej |
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Materiał | włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Materiał | okulary z włókna |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Typ | wysoki mikron |
| Efektywność | Wysoki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 463*172mm |
|---|---|
| Waga | 2 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 153*47mm |
|---|---|
| Waga | 0,8 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | OEM |
|---|---|
| Waga | 1 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | OEM |
|---|---|
| Waga | 1 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Uszczelka | Neutralny |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Stan | Nowy |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Materiał | włókno szklane |
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Kolor | stojący |