| OD | 156mm |
|---|---|
| Χ | 720mm |
| Δομή | Φίλτρο κασετών |
| Τύπος | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Υλικό | γυαλί ινών |
|---|---|
| Όνομα | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Όρος | Νέος |
| υλικό | ΠΕΡΙΛΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΟΥ |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ύψος | Τύπος |
|---|---|
| Βάρος | 1.8kg |
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| υλικό | Εσωτερικά δίχτυα από υαλοειδή/ατσάλι |
| υλικό | γυαλί ινών |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Αποτελεσματικότητα | 990,99% |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| υλικό | ΠΕΡΙΛΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΟΥ |
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Πορώδες | Τύπος |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Βάρος | 1.2 κιλά |
| Υλικό | ΠΕΡΙΛΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΟΥ |
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένα |
| Υπόθεση | ΝΕΟ |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Κωδικός ΕΣ | 8421299090 |
| Αποτελεσματικότητα | 990,99% |
| Υπόθεση | ΝΕΟ |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένα |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
| Πορώδες | Τύπος |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υλικό | γυάλινες ίνες |
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Χρώμα | stander |
| Πορώδες | Τύπος |