| OD | 156mm |
|---|---|
| H | 720mm |
| Structuur | Patroonfilter |
| Type | hydraulische filterelement |
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Materiaal | fiberglas |
|---|---|
| Naam | hydraulische filterelement |
| Certificering | ISO9001 |
| Verleende naverkoop de dienst | onlineondersteuning |
| Voorwaarde | Nieuw |
| materiaal | Glasvezel |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Certificering | ISO9001 |
| Naverkoopservice | Online ondersteuning |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hoogte | Standaard |
|---|---|
| Gewicht | 1.8kg |
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | Bouwmachines |
| materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| materiaal | fiberglas |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Certificering | ISO9001 |
| Efficiëntie | 99.99% |
| Garantie | 3 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Garantie | 3 maanden |
| Porositeit | Standaard |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Gewicht | 1.2 kg |
| Materiaal | Glasvezel |
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Kleur | op maat gemaakt |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Certificaat | ISO9001 |
| HS-code | 8421299090 |
| Efficiëntie | 99.99% |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Kleur | op maat gemaakt |
| Naverkoopservice | Online ondersteuning |
| Porositeit | Standaard |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Materiaal | glasvezel |
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Kleur | stander |
| Porositeit | Standaard |