| OD | 156 mm |
|---|---|
| H | 720 mm |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Stan | Nowy |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online |
| Warunki | Nowy |
| wysokość | Standardowy |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| wydajność | 99,99% |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Materiał | włókno szklane |
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Porowatość | Standardowy |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Waga | 10,2 kg |
| Materiał | włókno szklane |
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Kolor | Wytworzone na zamówienie |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| nazwisko | Element filtra hydraulicznego |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Kod HS | 8421299090 |
| wydajność | 99,99% |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| nazwisko | Element filtra hydraulicznego |
| Kolor | Wytworzone na zamówienie |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online |
| Porowatość | Standardowy |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Materiał | włókno szklane |
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Kolor | stojący |
| Porowatość | Standardowy |