| OD | 156mm |
|---|---|
| H | 720mm |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Malzeme | FİBER CAM |
|---|---|
| İsim | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Çevrimiçi destek |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | cam elyafı |
|---|---|
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Çevrimiçi destek |
| Durum | Yeni |
| yükseklik | Standart |
|---|---|
| Ağırlık | 1.8kg |
| türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Malzeme | Cam lif/ paslanmaz çelik iç ağ |
| Malzeme | FİBER CAM |
|---|---|
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| Verimlilik | %99,99 |
| Garanti | 3 ay |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Malzeme | cam elyafı |
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Garanti | 3 ay |
| gözeneklilik | Standart |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ağırlık | 1.2KG |
| Malzeme | cam elyafı |
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Renk | özel yapılmış |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| HS kodu | 8421299090 |
| Verimlilik | %99,99 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Renk | özel yapılmış |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Çevrimiçi destek |
| gözeneklilik | Standart |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Malzeme | cam lif |
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Renk | stander |
| gözeneklilik | Standart |