| Ağırlık | 1.8kg |
|---|---|
| Türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Malzeme | Cam lif/ paslanmaz çelik iç ağ |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Ağırlık | 2kg |
|---|---|
| Türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Malzeme | Cam lif/ paslanmaz çelik iç ağ |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Ağırlık | 3,5 kg |
|---|---|
| Türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Malzeme | Fiberglas |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Ağırlık | 1 KG |
|---|---|
| Türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | 135 MİNİ YÜKLEYİCİ |
| Malzeme | Cam lif/ paslanmaz çelik iç ağ |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Ağırlık | 0.8KG |
|---|---|
| türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Malzeme | cam elyafı |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Ağırlık | 1 KG |
|---|---|
| Türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Malzeme | Fiberglas |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Ağırlık | 1 KG |
|---|---|
| Türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | Ekskavator yedek parçaları |
| Malzeme | Fiberglas |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Boyut | 69*178,5 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5KG |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Tip | Hidrolik Yağ Filtresi Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Malzeme | FİBER CAM |
| İsim | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Garanti | 3 ay |
| Orta Malzeme | FİBER CAM |
| yükseklik | Standart |
|---|---|
| Ağırlık | 3kg |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Malzeme | cam elyafı |