| yükseklik | Standart |
|---|---|
| Ağırlık | 3kg |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Malzeme | cam elyafı |
| Ağırlık | 0.8KG |
|---|---|
| türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Malzeme | cam elyafı/Paslanmaz çelik |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Mikron Puanı | 10 μ |
|---|---|
| Türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Malzeme | cam elyafı/Paslanmaz çelik |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Malzeme | FİBER CAM |
| İsim | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Garanti | 3 ay |
| Orta Malzeme | FİBER CAM |
| Boyut | 155*86mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5KG |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Boyut | 239*101mm |
|---|---|
| Ağırlık | 1.5kg |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Boyut(l*w*h) | Standart |
|---|---|
| Ağırlık | 15kg |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Boyut(l*w*h) | 153*47mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.8KG |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Boyut(l*w*h) | 72*352mm |
|---|---|
| Ağırlık | 1.4kg |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| yükseklik | 203 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.8KG |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |