| Hight | Standard |
|---|---|
| Weight | 3kg |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Hydraulic System |
| Material | Glass Fiber |
| Weight | 0.8kg |
|---|---|
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Construction Machinery |
| Material | Glass Fiber/Stainless Steel |
| Package | Neutral Packing |
| Micron Rating | 10 µ |
|---|---|
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Construction Machinery |
| Material | Glass Fiber/Stainless Steel |
| Package | Neutral Packing |
| Condition | New |
|---|---|
| Material | FIBER GLASS |
| Name | Hydraulic Filter Element |
| Warranty | 3 Months |
| Medium Material | Fiber Glass |
| Dimension | 155*86mm |
|---|---|
| Weight | 0.5kg |
| Structure | Cartridge Filter Element |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Hydraulic System |
| Dimension | 239*101mm |
|---|---|
| Weight | 1.5kg |
| Structure | Cartridge Filter Element |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Hydraulic System |
| Dimension(l*w*h) | Standard |
|---|---|
| Weight | 15kg |
| Structure | Cartridge Filter |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Hydraulic System |
| Dimension(l*w*h) | 153*47mm |
|---|---|
| Weight | 0.8kg |
| Structure | Cartridge Filter |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Hydraulic System |
| Dimension(l*w*h) | 72*352mm |
|---|---|
| Weight | 1.4kg |
| Structure | Cartridge Filter |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Hydraulic System |
| Hight | 203 Mm |
|---|---|
| Weight | 0.8kg |
| Structure | Cartridge Filter |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Hydraulic System |