| wysokość | Standard |
|---|---|
| Waga | 3 kg |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Materiał | włókno szklane |
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Materiał | włókno szklane/stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Ocena mikronowa | 10 μ |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Materiał | włókno szklane/stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| stan | Nowy |
|---|---|
| Materiał | włókno szklane |
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Średni materiał | włókno szklane |
| Wymiar | 155*86mm |
|---|---|
| Waga | 0,5kg |
| Struktura | wkład filtrujący |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Wymiar | 239*101mm |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Struktura | wkład filtrujący |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Standard |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 153*47mm |
|---|---|
| Waga | 0,8 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 72*352mm |
|---|---|
| Waga | 1,4 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| wysokość | 203 mm |
|---|---|
| Waga | 0,8 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |