| Hoogte | Norm |
|---|---|
| Gewicht | 3kg |
| Type | hydraulische filterelement |
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 00,8 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | Bouwmachines |
| materiaal | glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Micron-classificatie | 10 μ |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | Bouwmachines |
| Materiaal | glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Materiaal | fiberglas |
| Naam | Hydraulische filterelement |
| Garantie | 3 MAANDEN |
| Middelgroot materiaal | fiberglas |
| Afmeting | 155*86mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.5kg |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Afmeting | 239*101mm |
|---|---|
| Gewicht | 1.5KG |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Afmeting (l*w*h) | Norm |
|---|---|
| Gewicht | 15KG |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Afmeting (l*w*h) | 153*47mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.8kg |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Afmeting (L*W*H) | 72*352mm |
|---|---|
| Gewicht | 1.4Kg |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Hoogte | 203 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.8kg |
| Structuur | Patroonfilter |
| Type | hydraulische filterelement |
| Toepassing | hydraulisch systeem |