| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Materiał | Włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Materiał | włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Materiał | Włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Części zamienne koparek |
| Materiał | Włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | 135 ŁADOWARKA ZE STEROWANIEM SKRZYNKOWYM |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Wymiar | 69*178.5mm |
|---|---|
| Waga | 0,5kg |
| Struktura | wkład filtrujący |
| Typ | Element filtra oleju hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Materiał | włókno szklane |
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Średni materiał | włókno szklane |
| wysokość | Standard |
|---|---|
| Waga | 3 kg |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Materiał | włókno szklane |