| Gewicht | 1.8kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | Bouwmachines |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | Bouwmachines |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | bouwmachines |
| Materiaal | glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 00,8 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| materiaal | Glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | bouwmachines |
| Materiaal | glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | Onderdelen voor graafmachines |
| Materiaal | glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | 135 SKID STERLER LOADER |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Afmeting | 69*178.5mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.5kg |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Type | Het hydraulische Element van de Oliefilter |
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Materiaal | fiberglas |
| Naam | hydraulische filterelement |
| Garantie | 3 maanden |
| Middelgroot materiaal | fiberglas |
| Hoogte | Norm |
|---|---|
| Gewicht | 3kg |
| Type | hydraulische filterelement |
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Materiaal | Glasvezel |